Spoštovani starši, dragi učenci in drage učenke

Obveščamo vas, da se bo v šolskem letu 2024/25 na OŠ Prestranek pričel pouk za vse učence od 2. – 9. razreda v ponedeljek, 2. septembra 2024, ob 7.50.

Učenci 2. in 3. razreda se zberete v razredu, učenci od 4. do 9. razreda pa se zberete pred šolo ob 7.45, kjer vas bodo pričakali vaši razredniki in vam razdelili številke garderobnih omaric.

Učenci 2. in 3. razreda prinesite s seboj šolsko torbo z vsemi šolskimi potrebščinami in šolske copate.

Učenci 4. in 5. razreda prinesite vse šolske in likovne potrebščine, škatlo »Radovednih 5«, šolsko torbo in copate.

Učenci 6. – 9. razreda pa prinesite pripomočke po priloženem urniku, beležko, pisalo, mapo in copate.

Sprejem za učence 1. razreda bo v ponedeljek, 2. septembra 2024, ob 9.00 v večnamenskem prostoru. S programom za prvošolce bomo zaključili okrog 10.30.

Prvi šolski dan bo v šoli organizirana malica in kosilo ter podaljšano bivanje. Jutranjega varstva na ta dan ni. Vsi učenci bodo s poukom končali ob 12.15.

Vsi prevozi bodo potekali po običajnem voznem redu.

Jutranje varstvo bo organizirano od 3. 9. 2024 dalje, od 6.00 do 7.50.

Vsem želimo prijetne zadnje počitniške dni in vesel pričetek novega šolskega leta.

Učitelji in učiteljice OŠ Prestranek