Leto: 2021

Svetovni dan hrane

Svetovni dan hrane praznujemo 16. oktobra. Letos smo obeležili že 42 leto. (Skupno 37 obiskov, 1 današnjih obiskov)

Delavnica z eksotičnimi živalmi

Delavnica z eksotičnimi živalmi – članek     (Skupno 47 obiskov, 1 današnjih obiskov)

Dina Pivka in učna pot na Mašunu

Dina Pivka in učna pot na Mašunu – članek (Skupno 44 obiskov, 1 današnjih obiskov)

Startup vikend v Postojni

V petek, 15. in soboto, 16. oktobra, je na Šolskem centru Postojna potekal že četrti Startup vikend, na katerem smo sodelovali. (Skupno 45 obiskov, 1 današnjih obiskov)

• Zbiramo star papir

Obvestilo oktober 2021 (Skupno 154 obiskov, 1 današnjih obiskov)

Poletna šola v naravi

Poletna šola v naravi se odvija na Debelem rtiču od 13. septembra do 17. septembra 2021. (Skupno 544 obiskov, 1 današnjih obiskov)

Prvič v šoli

Šolski prag naše šole je v sredo, 1. 9. 2021, v spremstvu svojih staršev prvič prestopilo 18 učencev. (Skupno 287 obiskov, 1 današnjih obiskov)