IZBIRNI PREDMETI ZA ŠOLSKO LETO 2020/21

Spoštovani starši, dragi učenci!

Pred nami je postopek izbire obveznih in neobveznih izbirnih predmetov.

Obvezne morajo izbrati učenci , ki bodo obiskovali v naslednjem letu  7., 8. in 9. razred.

Neobvezne pa, če želijo, učenci, ki bodo obiskovali v naslednjem letu  4., 5. in 6. razred ter učenci, ki bodo obiskovali 7., 8. in 9. razred.

Starši boste prejeli uporabniško ime in geslo po elektronski pošti in preko sms-a na telefon.

Izbor izvedete tako, da kliknete na povezavo VSTOP v LOPOLIS ter se prijavite z uporabniškim imenom in geslom.

V portalu LOPOLIS  na levi strani kliknite IZBIRNI PREDMETI.

Preden  začnete z izbiro, si na desni strani na rumenem polju Več informacij  preberite navodila, kako izbirati želene obvezne ali neobvezne izbirne predmete, kako uveljavljate ure glasbene šole in kako označite, če učenec bodočega 4., 5. in 6. razreda ne bi izbral nobenega neobveznega izbirnega predmeta (kliknete na Nisem izbral nobenega predmeta).

Izberite želene predmete, obvezno pa tudi  rezervne predmete, za primer, če se izbrani predmet ne bi izvajal zaradi premajhnega števila prijav ali drugih razlogov.

Več informacij o izbirnih predmetih si lahko preberete na povezavi OBVEZNI IN NEOBVEZNI IZBIRNI PREDMETI.

MOŽNOST VNOSA IZBIRNIH PREDMETOV BO DO PETKA, 5. 6. 2020.

Če imate kakršnokoli vprašanje glede izbirnih predmetov se lahko obrnete na svetovalno delavko: natasa.nelec-sedej@guest.arnes.si